ZIT HET VAREN IN JE BLOED?
Wij zoeken kapiteins. Meer informatie »
Select language

Team

Daniel Wanders

CEO

010 – 313 62 88
06 51 38 99 78

dwanders@unibarge.com
dwanders

Alexander Wanders

Fleet Manager

010 – 313 62 83
06 53 67 38 98

awanders@unibarge.com
Qhsse@unibarge.com

Erik Hvalsbråten

Financial Director

010 – 313 62 87
010 313 62 89

ehvalsbraten@unibarge.com

Arnold Kuijt

Senior clean products

010 - 313 62 81
06 12 74 62 81

akuijt@unibarge.com
cleanproducts@unibarge.com
akuijt

Mark van Rosmalen

Broker Clean Products

010 - 313 62 81
06 10 00 87 34

mvrosmalen@unibarge.com
cleanproducts@unibarge.com
mvanrosmalen

Dennis Suringh

Senior Black Products

010 - 313 62 82
06 29 52 42 42

dsuringh@unibarge.com
fuelproducts@unibarge.com
dsuringh

Justin Kerst

Broker black products

010 313 62 82
06 39 44 05 12

jkerst@unibarge.com
fuelproducts@unibarge.com
jkerst

Marc Tieman

QHSSE Manager

010 – 313 62 86
06 19 66 99 57

mtieman@unibarge.com
Qhsse@unibarge.com

Evelyne Wanders

Human Resources

06 10 56 23 40

Jo-Anne Gelderman

Business Controller

010 – 313 62 87
06 38 43 91 93

jgelderman@unibarge.com
jgelderman

Vanessa Verschuren

Invoicing & demurrage

010 – 313 62 87
06 14 37 79 45

vverschuren@unibarge.com
claims@unibarge.com
vverschuren

Iris Sanders

Invoicing & demurrage

010 – 313 62 87
06 23 06 70 77

isanders@unibarge.com
claims@unibarge.com
isanders